Heets, elektronik sigara veya IQOS amortisörı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış tütün görev aldığından, sigaraya benzemekle alay malay, geleneksel sigaralardan farklıdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza doğruca konulabilen önemsiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede duman adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, geleneksel sigaralardaki gibi yanma fiillemi gerçekleştirmezler. IQOS amortisörı kullanan eşhas sinein bir almaşık olarak sunulan Heets, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın kaldırmak sinein belli yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir tütün ürünüdür. PMI, cihan genelinde en yetişkin tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece tuzakışdemeviklarını tebdil etmek ve insanoğluın daha azca zararlı bir tutum https://sigaramiz10.com/heets bahşetmek sinein geleneksel sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine şayeste olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya gibi seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da çeşitleme gösterir ve kullanıcının tercihine bağlamlı olarak seçilebilir.

IQOS amortisörı, Heets tasarrufı sinein mutasavvertır. Aygıt, tütünü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in sineindeki tütün özlerinin buharlaşmasını esenlar. Bu muamelat, tütünün yanması adına, buharlaşması hasebiyle açığa çısoy kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS amortisörı ve Heets ürünleri, geleneksel sigaralara göre daha azca zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın kaldırmak sinein belli yaş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, tasarrufı da yerel yasalara tutkundır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin müteallik kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in geleneksel sigaralardan daha azca zararlı evetğu iddiası, PMI tarafından yapılan tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün kolaylıkla heets tasarrufı hasebiyle, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara gibi diğer tütün ürünleri gibi bağımlılık bünyecı olabileceği dair ikazlar bünyelmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara ne olmuştur. Temelı sıhhat örgütleri, Heets gibi tütün ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, tembel hastalıkları ve diğer sıhhat sorunlarına ne olabileceğinden kaygı etmektedirler. Hatta, tütün ürünlerinin kırayler üzerindeki tesirleri de dil kavgası konusu olmuştur.

Bununla alay malay, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin geleneksel sigaralara göre daha azca zararlı olduğunu ve sigara terk yönünde bir aşama olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets gibi ısıtılmış tütün ürünlerini geleneksel sigaralara almaşık olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çtuzakışan eşhas sinein tercih edilebilecek bir tutum olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in geleneksel sigaralara göre daha azca zararlı evetğu iddiası halen dil kavgası konusu olsa da, ürünün tasarrufı derece derece yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına şayeste şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve sıhhat önerilerine şayeste şekilde kullanmalıdırlar.