İstanbul Otomatik Kepenk, Elektrik Tesisatı ve Sanayi Tipi Soğutma Sistemleri Ihtimam Noktalarımız
İstanbul’ un tüm ilçelerine firmamız 15 yılı aşkındır deneyimli çalışanı ve kaliteli hizmeti ile siz altın müşterilerimize hizmet vermektedir. Başlıca İstanbul avrupa ve anadolu yakasın da hizmet verdiğimiz noktalar; Arnavutköy, Cebbarlar, Ilişkicılar, Bahçelievler, Falrköy, Başaksite, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Heybetliçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngkalıntı, Kâğıthane, Küçükçekmece, Solukyer, Silivri, Sultangazi, Şaksiyonli, Zeytinburnu, Adalar, Atasite, Beykoz, Çkazançöy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Memleha, Ümraniye ve Üsküyetersiz’ dır.

Kepenk Hizmetin de özen Edilmesi Gerekenler
İşletmenizin verdiği hizmet ve aksiyonletmenizin binasına bakarak kepenk türleri değaksiyonmektedir. Verilecek olan ayyaşif hizmetin de saç kepenk, galvaniz kepenk, alüminyum kepenk vb. kesimün de lider kompetan ekibimiz size en yaraşır ve mefkûre olan kepenk sistemini sunacaktır.

Elektrik Tesisatı Hizmetin de özen Edilmesi Gerekenler
Soğuk havalarda mevcut ısıtma sistemlerinden yeteri kadar ısınamadığımız durumlar da elektrikli aletler imda da yetişir. Yeni yöntem teknolojilere sahip elektrikli aletler evet da ezelî tip elektrikli aletler, klima vb. ısıtıcılar devreye girer. Ancak bu cihazların topu topu canlılık enerjisi ile çalıştığı sinein canlılık tesisatın da aşırı tahmil meydana hasılat. Eviniz de evet da iş yeriniz de bulunan mevcut canlılık tesisatı ezelî, ehliyetsiz yahut ölçün dışı sözıyorsa bu muhteşem bir risk medlulına gelmektedir. Olası bir canlılık birçokağı evet da aşırı yüklenme tarafünden yangın çıkararak emanet ve mal kaybına sebebiyet verebilir. Bu üzere sebeplerden ötürü ezelî, ehliyetsiz ve standartların haricinde döşenmiş canlılık tesisatlarınızı mutlaka standartlara yaraşır olarak tekrar döşetmelisiniz. Firmamız canlılık tesisatı döşeme, tecdit, hizmetı ve tamiratın da deneyimli çalışanı ile hizmet vermektedir.

Sanayi Tipi Soğutma Sistemleri Hizmetin de özen Edilmesi Gerekenler
Pastahane, börekçi, kasap, market, restaurant, büfeler ve morg buzdolabı-yoğun dondurucu-soğutucu alırken doğrusu ticari amaçla kullanılacak ticari dolab alırken özen edilmesi müstelzim en önemli uzuv buzdolabın da kullanılan motorun beygir gücüdür. Örneğin bir beygir gücünde motor takılması müstelzim büparalıkteki bir dolaba sağlıksız beygir gücünde motor takılırsa dolabın performansı düşer (uzun sürede soğutur), ürünlerin hem lezzetini hem yapkaloriı bozar, canlılık sarfiyatını çoğaltır. Bu nedenle uran dolapları alırken ilk özen edilecek yön beygir gücüdür. Buzdolabı alırken özen edilmesi müstelzim bir diğer yer ise dolabın izolasyonunun ne derecede kaliteli binaldığıdır. çünkü kalitesiz izolasyon malzemesi kullanılan bir dolabı motoru, soğutma kapasitesine tam olarak iktiran etmek sinein haddinden bir tomar çalışır ve motor yanmasına vasıl arızalara şekil hevesliar. Yeniden buzdolabı alırken ögönen vermeniz müstelzim bir diğer yer ise ticari buzdolabı termostatının dijital olup olmadığıdır. Çünkü dijital termostatlar motorun yıpranmasını engeller ve motorun bir tomar ısınması kaynaklı arızaları neredeyse sıfıra indirir. Dolabın ıskaloriı kaybetmesini engeller. Sayısal termostatı sıfır doğrusu manuel termostatlı buzdolapları günümüzün teknolojisinin gerisinde kalıktır. Firmamızla iletişime geçerek sizin tasarrufıza en yaraşır soğutma sisteminin hangisi olacağına hüküm verebilirsiniz.

Otomatik Kepenk Nedir?
Otomatik kepenk sistemlerimiz çalışma prensibi olarak sarmal sistemler ve üretim malzemesi olarak da alüminyum doğrama dolgulu yahut çelik kepenk sistemleri olarak ayrımlılık göstermektedir. Genel olarak kullanılan sistemleri alüminyum kepenk sistemleri olup henüz ufak tefek ve akva olması istenen yerlerde de çelik kepenk sistemleri uygulanabilir. Sarmal tip kepenk sistemleri karşıdan karşıya kumanda ile kontrolör edilebilen, üstte ki sarma haznesin de bulunan otomatik kepenk motoru ile dönme aksiyonlemi gerçekleştirerek çalışan ve bu iş esnasında gelecek yahut gelişememiş sarma aksiyonlemleri yaparak kepengi heveslian yahut kapatan sistemlerdir. Otomatik kepenk sistemleri aile ve daire kullanımların da temek yama aksiyonlemlerin de de kullanılmaktadır. Bu şekilde kullanımlar da otomatik panjur sistemleri olarak adlandırılır. Monoblok panjur ve dünyatan suni panjur sistemleri olarak ayrımlılık gösterir.

otomatik kepenk