IPA Tarihi

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 senesinde kurulmuş bir üretimtur. Müessese, pediatri uzmanlarının toptan çapta çocuk katkısızlığı ve emrazı mevzularında ortaklık yapmasını fakatçlamaktadır. IPA, çocuk katkısızlığının vürutmesine ve çocukların katkısızlıklı bir hayat sürdüklerini isteklendirme etmek yürekin çaldatmaışır. Müessese, çocuk katkısızlığı mevzularında uzmanlık, bilimsel sondaj ve eğitim alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının küresel çapta ortaklık yapmasına isteklendirme etmektedir. Müessese, çocuk hakları ve katkısızlıklı bir hayat yürekin lazım olan ortamların yaratılması mevzularında çaldatmaışmalar yapmaktadır. Cesim sükseya imza atan dü Türk Peder – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu zaman Serkanlığını, Cömertlik Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Duraksızörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk katkısızlığı ve emrazı mevzularında toptan ortaklık içre olmasını fakatçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların katkısızlıklı bir hayat sürdüklerini isteklendirme etmek ve çocuk katkısızlığının vürutmesine katkıda bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının uzmanlık, bilimsel sondaj ve eğitim alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve küresel çapta ortaklık yapmasına isteklendirme etmek yürekin çaldatmaışır. Müessese, çocuk katkısızlığı konularındaki bilimsel gelişimleri ve çocuk emrazının tedavisi mevzularını uyma paha. Bu bilgileri cihan çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, katkısızlıklı bir hayat yürekin lazım olan ortamların yaratılması mevzularında da çaldatmaışmalar yapmaktadır. Son devrin en önemli mevzularından mülteci çocuklar konusunu Cömertlik Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada kocaman alkış yekûnıştır. Sonuç olarak Müessese, çocukların katkısızlıklı ve adil bir hayat yürekin lazım olan fiziki, romanesk ve içtimai ortamların yaratılmasını isteklendirme paha ve bu konulara üstüne politika belgeleri hazırlar.
IPA, cihan çapındaki pediatri uzmanlarının ortaklık yapmasını ve çocuk katkısızlığı konularındaki son bilimsel gelişimleri uyma etmelerini isteklendirme paha. Cihan çapında çocukların katkısızlıklı ve adil bir hayat sürmelerini isteklendirme etmeyi fakatçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri vadiındaki uzmanların ve boşlukştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk katkısızlığı ve emrazı mevzularında malumat paylaşmasını isteklendirme paha. Müessese, pediatri uzmanlarının çocuk katkısızlığı konularındaki son bilimsel gelişimleri uyma etmelerine ve bu bilgileri uygulamaya dönüştürmelerine yardımcı evet.
IPA aynı zamanda çocuk katkısızlığı mevzularında toptan bir düşünüm birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk emrazının tedavisi konularındaki en yeğin uygulamaları belirler. Müessese, çocuk katkısızlığı mevzularında eğitim veren programlar hazırlar. Bu programları cihan çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Müessese, farklı Uluslararası Kurumlar ile ortaklık yaparak çocukların gelecekleri yürekin çaldatmaışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Cömertlik Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak Birleşmiş Milel seviyesinde temameler yaparak çocukların elan yeğin bir istikbal içre yaşamaları yürekin projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve katkısızlıklı bir hayat yürekin lazım olan ortamlar mevzularında çaldatmaışır. Müessese, çocukların katkısızlıklı olarak yaşayacakları fiziki, romanesk ve içtimai ortamların yaratılmasını isteklendirme paha. Bu konulara üstüne politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının cihan çapında ortaklık yapmasına ve çocuk katkısızlığı konularındaki son bilimsel gelişimleri uyma etmelerine imkân teşhisyan bir üretimtur.