İnsanların yasevimliıkları özel anılarını, uzmanlık alanlarıyla katlarına çısoy yeteneklerini paylaşmalarını, ihtiyaç olduğunu düşündükleri bir alanda veya duraksız olarak ferdî isteklerini tatmin buyurmak yürekin kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu sermaye için daha detaylı bir şekilde malumat çalmak içiş blog nedir adlı makalemı okuyabilirsiniz.

# Saksılamadan önce gün kaybetmemeniz hesabına blog açmadan önce adlı makalemı okumanızı öneririm. “Sitemin ismi ne olmalı daha onu bile bilmiyorum” diyenler yürekin de blog kişi önerileri veya domain önerileri makalem tam size nazaran.

Günümüzde blog mevzuları; kişilerin uzmanlık alanları, inceleme yetenekleri üzere belirli bir fakatçta makalelabileceği üzere; her sektörden veya her fikirden bir zaman toparlayarak da website peydahlamak mümkündür.

şu demek oluyor ki bir gün uygulayım bilimi konusunda malumat sunulurken; sair gün, siyasetle müteallik paylaşımları blog hapishaneğinize müsait bir şekilde yapabilirsiniz. Bir gün gitar çittihaz konusunda videoteyp ve ışıkğraflı yayınlar yaparken; bir ahir gün dürüstıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Yahut blogunuzu açarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Denli Günımı Aldatmaır?
Website fora etmek 2022 tarihinden itibaren daha çok çok kolaylaştı. Sadece 25 dakikada sıfır malumat ile sizinde blogacmak.com üzere bir siteniz olur. Bu mevzuda daha detaylı bir şekilde malumat çalmak yürekin kesinlikle blog açılır makalemı okumanızı öneririm.

blog fora etmek gün almaz
Zamanınızı algı sessiz şey domain adınızı ve dizaynınızı seçmek olacaktır. Eğer kafanızda doğrusu bir domain (kayran adı) var ise o gün gülmeyen anlamda fiiliniz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi açmaktan öte blogun yürekine okuyucunun sevilmiş olduğu makaleları cızıktırmak, bu makalelara özgün videoteyp ve resimler vurmak daha uzun gün alacaktır. Gerçi yalnızca 10-15 dakikada makale makalep yayınlayanlar da var. şu demek oluyor ki bu süreyi ayarlamakta size kalmış esasen.

Ne Kadara Finans Olabilir?
Bu fiile kellelamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi fora etmek yürekin çok varlık harcayacak mıyım?” dır.

blog fora etmek kaç varlık
Yanıt “Yararlı” Web sitesi fora etmek yürekin kesinlikle öyle yüksek miktarlarda varlık harcamanıza icap nanay. Siteyi kendiniz açacağınız yürekin dizayn ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den zirya konstrüksiyonlmayan bu hizmetin esasen maliyeti 1 yıllık $20-25.

Sadece domain ve hosting yürekin bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 üzere bir numara tutacak. şu demek oluyor ki aylık yalnızca $1-2 ödeyerek sitenizi açmış olacaksınız. Bunun yürekin Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bize yıllık 20-25 Dolar üzere bir rakama istikbal. Kesinlikle mı? Burdan devam…

Blog Aç Amma Ne?
Esasen bunun bir çok sebebi olur, fakat en popülerleri:

Evden varlık iktisap yürekin şehir fora etmek : Türkiye’de bir çok blogger internet üzerinden blog yazarak varlık edinmek yürekin web sitelerini kullanıyor. Sadece part-time bir iş olarak değil, birtakımları bu fenomenı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten varlık iktisap konusunda en hayırlı yöntemlerden biri şehir monte etmek ve şehir açmaktır.
1 sefer öğren 1000 sefer yap : Bir el blog kesinlikle açılır öğrendikten sonra arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki rastgele bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu fiili kendiniz yürekin bir varlık iktisap yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini deyiş buyurmak yürekin : Sadece blog cızıktırmak, kendi duygularını kellekaları ile üleşmek yürekin blog açanlarda var. Hatta bu kişiler bazen öyle pop oluyorlar ki on binlerce eş tarafından siteleri takip ediliyor.
Varolan fiilinizi geliştirmek yürekin : Blogları ferdî ve kurumsal olarak ikiye ayırabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok az maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları yürekerikler ile çok daha aşkın kitleye ulaşırlar.
Blogger cereyan etmek yürekin. “Blogger” doğrusu blog sahibi kimesne kelimesi son günlerde içtimai iletişim araçları vasıtalığı ile yayıldığından çok pop bir konsept oldu. Bu kişiler bazen hayatlarını bazen ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip adetda bir fanatik kitlesine sahip olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu fiillerden yüksek reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar yerinde gelmediyse şehir monte etmek yürekin 10 neden makalema da bir denetlemen derim.

website kurma