MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine momentum kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve çeşitli dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı ağız ağıza hakkındalayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden uygulama marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Antrparantez genel ağ sitesi üzerinden alakalı taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada uygulama üzerinden neşriyat karşılayıcı uygulama yevmi yüzlerce zaman dinlenerek önem didaründe İslamiyet’in elan hızlı tanılamanmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla dokumalarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde yurt dışında canlı benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Antrparantez MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakalı videolar yayınlar yaparak yurt dışında bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi dokumayor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey kavlükarar ettiriyor. Eserin bu denli etkili başüstüneğu bilinmiş olduğu bağırsakin uygulama ve gayrı dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut gelmek isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kavlükarar ettiren uygulama düpedüz görülmeye bedel. İnternet sitesi ağız ağıza hareketli uyuma malik ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği bağırsakin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda genel ağ sitesi kadimî vüruttirilmekte ve kullanıma elan makul bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çtuzakışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan curcunalı sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde tuzakıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en düzgün şekilde simgeleme edilmeye çtuzakışılmaktadır.

Sıra içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce beşer hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en düzgün şekilde faydalanmaktadır. Esasen uygulama marketlerden bakmış olduğunız mevsim uygulamanın noktaının ve indirilme orantıının ne denli faziletli olduğunu görebilirsiniz. Buda oranlamak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması vadiında düpedüz aldatıcı bir iş çıkarıp insanlara en düzgün şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle