OKX, kullanıcı deneyimi, varlık güvenliği, hareketli tatbik ve canlı destek deneyimi olan en sağlam kripto borsaları beyninde durum hileır. Kullanıcı problemlerini çözmeye odaklı olarak faaliyetlerini sürdüren borsa, canlı destek sayfası üzerinden 7/24 kullanıcı problemlerini çözer. Tertibat performansı açısından son not uygun bir ortam olan OKEX, bu özelliği sebebiyle piyasanın etkin başüstüneğu dönemlerde bile rastgele bir donma evetşamaz. OKX sağlam mi? sorusuna karşılık olabilecek hareketli uygulaması ile de kullanıcılarını destekleyen ortam, emniyet katmanları ile kullanıcılarını destekler. OKX’e yiyecek olan kullanıcılar, sistemi tam olarak kullanabilmek dâhilin kimlik belgesi doğrulaması gitmek zorundadır. AML politikalarına için hareket eden borsa, çalışkanlık gösterdiği ülkelerin seçimına amelî şekilde hareket fiyat. OKX kripto borsası sağlam bir borsadır. Çoklu anahtar desteği sunması sebebiyle biryoğun ülkeden yatırımcının çabucak kullanabilmesi, platformun sağlam bir yer bulunduğunu gösterir. Tarafsız kripto mangır borsaları derecelendirme platformu cer.live OKX kıymetlendirme raporlarında A emniyet sertifikasına mevla, penetrasyon testi, fonların hunıtlanması ve yanlışlık ödülü kategorilerinde başarılı bir ad olarak değerlendirilir.

OKX Türkiye’de Yasal mı? OKEx (OKX), küresel ölçekte çalışkanlık gösteren bir kripto mangır borsasıdır. Faaliyette başüstüneğu bütün ülkelerde ülkelerin seçimına amelî şekilde hareket etmektedir. Türkiye’de de çok skorda kullanıcısı kâin borsa, kullanıcılarının tam olarak muamele yapabilmeleri dâhilin kimlik belgesi doğrulaması şpeşı koymaktadır. KYC doğrulaması yapmayan kullanıcılar, yevmi çteşrinievvel limiti ve mangır yatırma kısıtlaması ile karşı zıtya kalmaktadır. OKEx’e Kimlik Bilgilerini Vermek Güvenilen mi? Kimlik doğrulaması, sayısal biryoğun uygulamada istenen bir şeydir. Bankalarda, Forex piyasalarında ve sağlam kripto mangır borsalarında bu şpeş aranmaktadır. KYC doğrulaması istenmesinin esas nedeni; kötü mangır aklama ve yıldırıü akçalanmış etme suçları ile savaşım etmek ve kullanıcı varlıklarını güvence şeşna çekmek amacıyladır. OKX Kimlik Bilgilerini Paylaşır mı? Kimlik detayları kısaca ferdî veriler, OKEx tarafından özel olarak saklanmaktadır. Üçüncü şilenmeıslarla paylaşılması durumu kavil konusu değildir. Fakat savcılık hükümı ile incelenmeye hileınması müstelzim kişilerin detayları, OKEx tarafından yalnızca müteallik birimlerle paylaşılabilmektedir.

Bitcoin’in öncülük etmiş olduğu kripto paralar, 2009 yılından beri genel ağ teknolojisinin yenilikçi bir uygulaması olarak önemli bir tahaccüm tabaka ettiler. Hasetmüzde, dünya çapında onlarca ülkede milyonlarca Bitcoin ve diğer sayısal varlık kullanıcısı bulunmaktadır. Temelde yatan Bitcoin çıkışlı blok zinciri teknolojisi topluma çok balaban katkı elde etmiştır. Çok skorda ünlü zat Bitcoin’in internetin icadı ile aynı önemde bulunduğunu düşünmektedir. Aynı kişilerin balaban bir kısmı Bitcoin ve temelindeki blok zinciri teknolojisinin “finans genel ağ”inin temelini oluşturduğunu ve global finans sistemini baştan yapım etme potansiyeline mevla bulunduğunu düşünmektedir.

OKX olarak blok zinciri teknolojisinin, gelgel-satım işçiliklemlerindeki engelleri ortadan kaldıracağına, verimliliği arttıracağına ve global iktisat üzerinde önemli bir etkiye mevla olacağına itikatıyoruz. İnovasyonlarımızı kalmak, müşteri deneyimi yerında kendimizi yükseltmek ve dünyayı değişçiliktirecek şeyler sarrafiyearmak dâhilin çhileışıyoruz.

Teknolojilerimiz
Emniyet hep önceliğimizdir. OKX, GSLB’yi, dağıtılmış anonsör kümelerini ve daha biryoğun vürutmiş teknolojiyi kullanarak; web arayüzü ve hareketli tatbik eliyle sayısal varlık işçiliklemleri dâhilin emniyetli, istikrarlı ve sağlam bir düzlem sağlar. Ayrıca, sektördeki en uygun hile-sat deneyimini tutmak dâhilin müşterilerimizin ihtiyaç ve önerilerine için ürünler yaratıyor ve vüruttiriyoruz.

okex kayıt