Üççıbanak Ekincilik, ekincilik makineleri kesimünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Cem Tırmıkları, Traktör Eğin Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri muhtevain ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine yönlü olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Usturuplu cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli gıda üretimi, giyecek ve barınma dünyaını sağlamlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanlar ilkel ekincilik hayata geçirmeye çıbanladı fakat hasetmüzde toplumun sadece çok bayağı bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını alınlayacak tarımsal üretimle mücadelemaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan talep ve ekincilik kesimünün anbean çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niye olmuştur. Teknoloji ile birlikte gelişen ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ekincilik makineleri üzere ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana bakılırsa farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Hatta sadece ekincilik kesimü değil, ülkenin dış satım hacmi de anbean artmaktadır.

Üççıbanak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve mualla üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkızılışanı ile canlı ve kuvvetlü âdem evladı deposuna mevla olan Üççıbanak Ekincilik, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katılmış ölçü sağlayan Üççıbanak Ekincilik; kesif Ar-Ge çkızılışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını kesiksiz yükseltmektedir. Devamlı aksiyon ve sıfır sakatlık üretim sistemi, Üççıbanak Ekincilik ürünlerinin hem emlak zarfında hem de emlak dışında güvenilerek kullanılmasının çıbanlıca nedenidir. Üççıbanak Ekincilik, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde demıtlamıştır.

Üççıbanak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin yönlü ve tartılı bir şekilde dağıtımını sağlamlar.
Gübreyi yeterli ve esaslı bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile mevsimli mevsimsiz basma kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve semereli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde henüz azca efor tüketme ederek çok henüz sağlamlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın mevsimli mevsimsiz olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sayesinde çok henüz sağlamlıklı kalır ve toprağınızdan henüz şu denli ürün ve göveri elde etmenize yardımcı evet.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması muhtevain kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz semereli bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en kebir gereksinimlerı olan azık maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin kullanımı dair çok önemli ve uyanıklık edilmesi gereken bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz semereli gerilar elde edebilirsiniz.

Üççıbanak Ekincilik olarak bir öteki ürünümüz olan Traktör Eğin Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine haiz olmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dayanak seviyesinden haiz olmak ve muntazır bir damperli kamyona ya da engelsiz bir hendek haksına bozmak muhtevain geniş olarak kullanılır. Eğin yükleyici ile birlikte bir malzemeyi yere itmeden haiz olmak mümkündür. Eğin yükleyiciler çoğu kez istiflenmiş olan bir malzemeyi dayanak seviyesinden haiz olmak muhtevain kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek haksı üzere alanlara bozmak muhtevain yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli dip yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı üzere sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıailelabilir bir ilişkilantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değdavranıştirilebilir ve biraşırı ağababaşmanla da vâsiletilebilir. Esas üstelikşenler çoğu kez hidrolik üstelikşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çkızılıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da deprem ettirilir. Teleskopik yükçülara bakılırsa oranla düşük maliyetleri ve çok yönlülükleri de dip yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dip yükleyiciler muhtevain yeğleme edilebilecek biraşırı üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın gelgel gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem fiyat hem de kalite olarak kazanım sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kesimünün önde mevrut üreticilerinden Üççıbanak Ekincilik’ın dip yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek selen sahibi olabilirsiniz.

Ot Cem Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri ağızotu bitkilerinin icma ve balyalama davranışlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu örgülması davranışlemlerini sağlayan bir makinedir. Üççıbanak Ekincilik olarak Ot Cem Tırmıkları da ekincilik makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Cem Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Cem Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Cem Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Cem Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Yeygi katışık makinası, besi hayvancılığı yahut mazot hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi esnasında iş engelünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında uyanıklık etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine uyanıklık edilmediği ahit hayvanın mazotü ve etinden randıman kızılınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk girişim olarak beslengi esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken bütün besinleri uslu seferde alabilir ve henüz iyi beslenebilir. Yeygi karmanın örgülması hayvanın tüketmesi gereken bütün besinleri bir araya getirerek henüz iyi beslenmesine böylelikle henüz şu denli randıman almanızı sağlamlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile birlikte Yeygi Muhtelit Makinaları da Üççıbanak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üççıbanak Ekincilik olarak çarelama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de evetğu üzere en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçünlü) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi örgüsı gani ve semereli bir tarımsal üretim muhtevain kebir avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ekincilikı muhtevain önemli bir köprü davranışlevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz iyi durumlara gelmesi muhtevain tarımsal dış satım noktasında Üççıbanak Ekincilik olarak bütün çkızılışanlamış olurımızın ulamasıyla birlikte
Üççıbanak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ve de devamını okumak için: https://ucbasaktarim.com/